Objekt nr 16237
Sigtuna
Mångatan
Villa
4 rok
130 m²
Omgående
24 992 SEK
Möblerat
0 min
2 min
Beskrivning
Välkommen till vår vackra villa på Mångatan i Märsta.
Huset är uppdelat på två separata lägenheter, med egna ingångar, egen del av tomt, ovanvåningen är på 140 kvm och nedervåningen är på 130 kvm.
Nedervåningen erbjuder tre sovrum, 1 toalett och 2 separata duschar, nytt kök, vardagsrum och altan.
Nedervåningen kan även nyttja hela tomten som är på framsidan av huset. Huset är genomgående i väldigt bra skick. 1 parkering ingår. Driftkostnaden ingår.
I Steninge bor man i ett barnvänligt område med lekplatser, grönskande natur och bad. Här finns ett flertal skolor och förskolor, även gymnasium. På promenadavstånd finns Mälaren och Steninge slott. Närhet till Midgårdsvallen där det finns en mängd fritidsaktiviteter såsom friidrottsarena, BMX-bana, fotbollsplaner, rugbyplan, sim-hall och utomhusbad. Närhet till flertalet naturreservat.
Från Steninge går det bussar till Märsta station därifrån det går SJ/pendeltåg som tar dig till Stockholm, Uppsala, Arlanda
samt direktbuss till Arlanda och Märsta industriområde.
Bilder
Villkor och kostnad
Hyra: 24 992 sek
Tillgänglig: Omgående
Obegränsad
Barn accepteras
Husdjur accepteras
Vatten
El
Parkering/garage
TV
Bredband
Värme
Detaljer
3 Sovrum
1 Kök
1 Badrum
0 Gäst WC
130 m²
Tvättmaskin
Torktumlare
Diskmaskin
Microvågsugn
Uteplats
Uteparkering
Du måste logga in med din profil för att boka visningstid. Har du ingen profil kan du skapa en här